• آداپتور فیبر نوری FC-FC SM Duplex

آداپتور فیبر نوری FC-FC SM Duplex

Fiber Optic Adapter, FC-FC SM Duplex

90972
وضعیت:
موجود
با توجه به نوسان قیمت ها قبل از ثبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید .
قیمت:
به این کالا امتیاز دهید

Fiber Optic Adapter, FC - FC Single Mode Duplex

 

مشخصات فنی

آداپتور فیبر نوری FC-FC SM Duplex

    نظرات کاربران
    ارسال نظر