• آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Simplex

آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Simplex

Fiber Optic Adapter, OM3 SC-SC Simplex

وضعیت:
موجود
با توجه به نوسان قیمت ها قبل از ثبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید .
قیمت:
به این کالا امتیاز دهید

آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Simplex

مشخصات فنی
    نظرات کاربران
    ارسال نظر