تصویر ثابت

امارگیر سایت
آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Simplex|Fiber Optic Adapter, OM3 SC-S
  • آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Simplex

آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Simplex

Fiber Optic Adapter, OM3 SC-SC Simplex
اچ پی پرو
قیمت :

وضعیت :
موجود
دسته بندی  :  آداپتور فیبر نوری
امتیاز شما به این کالا  :   
 

آداپتور فیبر نوری SC-SC OM3 Simplex

مشخصات فنی
    نظرات کاربران
    ارسال نظر