• آداپتور فیبر نوری LC-LC APC Duplex

آداپتور فیبر نوری LC-LC APC Duplex

Fiber Optic Adapter, LC-LC APC Duplex

برند: اچ پی پرو (HP Pro)
وضعیت:
موجود
با توجه به نوسان قیمت ها قبل از ثبت سفارش با واحد فروش تماس بگیرید .
قیمت:
به این کالا امتیاز دهید

آداپتور فیبر نوری Duplex LC-LC APC

Specifications
Connectors- two LC (APC)(female) to two LC (APC)(female) 
Body material- Polymer
Mounting- Free standing or bulkhead mount (Duplex LC hole: 0.53in x 0.53in, 13.5mm x 13.5mm).
Channels- Duplex
Precision- Singlemode
Color- Green
Insertion Loss (IL)- <0.2dB
Durability- <0.1dB change after 500 matings
Operating Temperature- -4 º C to +75 º C (+25 º F to +165 º F)

مشخصات فنی
    نظرات کاربران
    ارسال نظر